19 saat bilgisayar oyunu oynayan genç öldü

Çin'in Şanghay eyaletindeki bir internet kafede 19 saat boyunca ara vermeden bilgisayar oyunu oynayan genç, rahatsızlandı. Koltuğuna yığılan genç, ambulans müdahalesinden önce hayatını kaybetti.


ARALIKSIZ 19 SAAT OYNADI


Şanghay'daki internet kafeye yerleştirilen güvenlik kameralarının önceki gün kaydettiği görüntülerde 24 yaşındaki Wu Tai, bilgisayar dünyasının popüler oyunlarından World of Warcraft'ı oynarken görüldü. Bilgisayarı açtığı andan beri koltuğundan kalkmayan ve ara vermeden oyun oynayan Tai, 19 saat sonra soluna yaslanarak öksürmeye başlayınca yanındaki arkadaşları şüphelendi.


AMBULANS GELMEDEN HAYATINI KAYBETTİ


Durumunun iyi olduğunu söyleyen Tai, oyununu oynamaya birkaç dakika daha devam etti. Bir müddet sonra Wu Tai'nin daha sesli öksürdüğünü ve ağzından kan geldiğini görenler, ambulans çağırdı. Ambulans müdahalesinden önce koltuğuna yığılan Tai'yi hareketsiz halde gören arkadaşları, nabız kontrolü yaptı. Ambulans ekipleri kafeye gelmeden Wu Tai hayatını kaybetti.


'İYİYİM, BİRAZDAN GEÇER' DEDİ


Tai'nin oyun arkadaşı Hsin Lo, Art arda öksürdükten sonra ağzını mendille silmeye başladı. İyi olup olmadığını sordum, bana iyi hissettiğini ve öksürüğün geçici olduğunu söyledi dedi. Birkaç dakika sonra Wu'yu yüzü solgun halde inlerken görünce paniklediğini ve ambulans çağırdığını belirten arkadaşı Lo, Ambulans geldiğinde çoktan ölmüştü dedi. Wu Tai'nin ölüm nedeninin henüz tespit edilmediğini söyleyen polis ekipleriyse, gencin ölümüyle ilgili açıklamaların otopsi raporunun ardından yapılacağını duyurdu.

Share on Google Plus

About Unknown

0 yorum:

Yorum Gönder