Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Fenerbahçe'den büyük bomba! Aykut Kocaman...


Fenerbahçe'de yönetimde dahil artık Dick Advocaat'ı isteyen kalmadı. Ayrılığın kısa süre içinde gerçekleşeceği öngörülüyor. Yerine düşünülen isim, Konyaspor'u çalıştıran Aykut Kocaman. Ancak onun da tazminatı sıkıntı. Bu A planı. B planında ise sürpriz bir isim Laurent Blanc var.

Fenerbahçe'de Advocaat'ın yerine iki isim düşünülüyor... A planı Aykut Kocaman, B planında ise sürpriz bir isim Laurent Blanc.  

Kasımpaşa karşısındaki kötü futbol ve kaybedilen iki puan ile birlikte Dick Advocaat'ın şoke eden açıklamaları Fenerbahçe'de bir devri kapatacak. Advocaat'ın "Pereira, bu kadroyla benden iyi iş çıkarmış" ve "Daha iyisini bulabilirlerse hemen göndersinler" ifadeleri yönetim içindeki kredisini tüketti. Futbolcuların "Sürekli bizi suçluyor" düşüncesiyle sırt çevirdiği Hollandalı kadro seçimleriyle de taraftarla bağını kaybetti.

"ZAMAN KAYBETMEYELİM" FİKRİ

Alışık olunanın aksine sezon ortasında teknik adam değişikliğinin ağırlık kazandığı kulüpten sızan bilgiler arasında. Yerine düşünülen isim de sır değil: Aykut Kocaman.

3 Temmuz sürecindeki duruşu ve camiayı yakından tanıması nedeniyle Kocaman'ın hemen takımın başına geçirilip zaman kaybedilmemesi kulüp içinde isteniyor. Ancak, Konya'dan gelen haberler temasların resmiyet kazanamayacağını gösteriyor.
KONYA'DAN GİTTİ, GELDİ

Aykut Kocaman ile Konyaspor yönetimi arasında yaşanan gerginlik tatlıya bağlandı. Geçen sene yeşil beyazlılarla kontratını 2018'e kadar uzatan Kocaman, adeta gitti geldi, kulüp başarılı hocayla devam mesajı verdi.

Kocaman'ın sözleşme çıkış tazminatı 600 bin Euro. Bu da Igor Tudor'un Galatasaray'a gelişine benzer bir sürecin zor olduğunu gösteriyor. Fenerbahçe bu yüzden şimdilik bekliyor.
B PLANI LAURENT BLANC

Fenerbahçe'de Asbaşkan Ali Yıldırım'ın Aykut Kocaman'dan yana görüş bildirmesine rağmen bu görevin en önemli alternatifi Paris St.Germain'in eski hocası Laurent Blanc. Sezon başında koltuğunu Unai Emery'ye kaybeden Fransız çalıştırıcıyla temasa geçildiği belirtiliyor. Fenerbahçe adına birheyetin Blanc'ın menajeri Jean Pierre Bernesile ile görüştüğü iddiası da gündemde. 
Share on Google Plus

About Unknown

0 yorum:

Yorum Gönder